| anonim_4396 a întrebat:

Recomandati ceva filme sau seriale buna? Indiferent de platforma de streaming

5 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Prison break
Arrow
Lost

| LPCTSTR a răspuns:

Incearca Queen of the south. Sherlock, Grimm.
Filme: Napola, Hidden figures, T-34, Fury, Baiatul in pijama vargata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ma prea uit la seriale.
Filme:
Winter's tale 2014
Vampire's Kiss 1988
The war of the roses 1989
Legion 2010
Jason X 2001
Gretel & Hansel 2020
Doctor sleep 2019
Mortal engines 2018
Troy 2004
Un serial care imi placea era Desperate Housewives. Mai ales pentru Gaby si Carlos din serial.

| VanesaParadis a răspuns:

Un serial stiu: NCIS Los Angeles. Ce-ar mai fi? As zice Arcasul, tot serial, dar primele doua-trei sezoane. Daca esti in toane foarte proaste si vrei unul sangeros, Spartacus - Blood and Sand, totodata e plin si de sex si actiune, serial din epoca romanilor. Filme: toata seria Bridget Jones (sunt 4 filme de comedie), tot filme gen thriller Basic Instinct, vechi dar nu ma satur de el si Original Sin, ambele si erotice.

| cataynna a răspuns:

Seriale:
1. Outlander
2. Cables girl
3. Reign
4. The 100