| Antonia981 a întrebat:

Ce filme sau seriale imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| CiocolatăCuCăpșuni a răspuns:

The Vampire Diaries. Este un serial excelent.

16 răspunsuri:
| raluca0306 a răspuns:

Yamakasi.

| CrazyTeenager a răspuns:

The GodFather, Peceafull warior.
Fara seriale, sunt o pierdere de timp.

| 4b a răspuns:

Seriale: The Mentalist; Lie to me; Prison Break
sau daca vrei oleaca de romantism: The Lost Valentine; A Greater Yes; Dear John...
Vizionare placutawinking

| Urpaniel a răspuns:

Breaking Bad, The Wire.

| Disharmony a răspuns:

Seriale: The Following, Game of Thrones, House M.D.

| MadalinaElly a răspuns:

A walk of remember
norbit
vrei sa te casatoresti cu mine
keith
sper sa-ti placa.

| Clouds a răspuns:

Serialele Supernatural SI El Barco. si film-insidious. my bloody Valentine. Saw.

| ZuzulinaZoe1993 a răspuns:

TVD; PLL(Seriale)
Mirrors; The Ring(FILME)
Anatomia lui Grey(serial)
etc.

| DontDifferent a răspuns:

Filme:
Mai furios mai iute
Regele scorpion
Puicuta cu cocosel

Seriale
Destine implinite
Suflete pereche
Ala cu Piedone(national tv)

| andreeaaa0123 a răspuns:

True Blood! serial

| Sleep a răspuns:

Un serial care presupun ca o sa iti placa foarte mult este Fringe desi este probabil ca la inceput sa nu te capteze din prima. Este vorba despre o agentie guvernamentala ce se ocupa cu cazuri secrete de care populatia nu trebuie sa stie iar scenariul este fabulos. O sa iti largeasca mult perspectiva.

| RapCatAlexx a răspuns:

Click

| nanuca a răspuns:

Filme : Hangover 1, 2(comedie), The Grudge 1, 2, 3 (horror), The ring 1, 2, 3 ( Horror) Scary Movie 1, 2, 3, 4, 5 ( Comedie, sunt parodi dupa cateva filme horror dar sunt geniale!) si seriale: The Vampire Diaries, The secret circle, Pretty little liars.

| MisterIntunecat a răspuns:

Uite un film super de groază dacă îți plac, desigur.
Orphan

| Miracolus a răspuns:

Вероника. Потерянное счастье prima parte si Вероника. Беглянка asta-i a doua parte, Сериал Спасти босса. Sper sa-ti placa!