| SERIALS a întrebat:

Recomandati filme motivationale de succes, incredere, cautarea fericirii, succes economic, etc?

5 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

Succes economic:The Wolf of Wall Street 2013 nu stiu daca la asa ceva te-ai gandit, eu da-poti obtine succes daca te implici suta la suta si ai curaj, dar pe urma iti doresti si tot ceea ce implica succesul? A fi pe culmi este o responsabilitate si iti schimba toata viata. Uita-te la acest film si decide singur daca merita sa te implici asa cum s-a implicat personajul principal jucat de Leonardo di Caprio sau preferi doar sa fi un colaborator intr-o firma de succes condus de un astfel de om. Orice ai alege trebuie sa fii pregatit ca presupune implicare 100 la suta si un mare consum nervos daca vrei sa fii pe culmi.Si asta nu este pentru oricine. Oricum dupa vizionarea acestui film poti decide daca asta iti doresti sau nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Dangerous Minds
2. Sunshine Cleaning
3. Dreamgirls
4. The Ultimate Gift

| Fabioluigi a răspuns:

Matrix

| prietenaingrijorata02 a răspuns:

Iti recomand sa te uiti la The simple Life happywinking

| SERIALS explică (pentru anonim_4396):

Am vazut Sunshine cleaning, interesant si motivational