| deearrr a întrebat:

Recomandati-mi cateva filme horror cu paduri,oameni care pleaca in excursii si sunt pe urma in case/cabane bantuite,urmariti de monstrii/fantome etc,DAR sa nu fie sangeroase gen(cu drujbe,topoare, cutite in care sunt scene de tortura)...ci asa doar suspans,sau si daca e ceva sangeros dar sa fie putin! si daca stiti,niste filme de comedie tari dar de preferat cu copii,animale, tantalai dar nu cu fufe si continuturi obscene! Mercy! dau fundita!happy

2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Insidious
Case 39
Grown Ups 1 și 2

| Andreeas1800 a răspuns:

Un film de groaza cu putine scene sangeroase este "The wicked" (In traducere: Cloanta)