| anonim_4396 a întrebat:

Recomandati-mi niste filme in genul celor de mai jos, pe care le-am vazut si mi-au placut, sa fie mai mult axate pe comedie light si putin romantic decat pe comedie si vulgaritate precum American Pie:

Eurotrip (2004)
Hitch (2005)
Accepted (2006)
50 First Dates (2004)
The 40-Year-Old Virgin (2005)
Paul Blart Mall Cop (2009)
Bruce Almighty (2003)
Superbad (2007)
Just Friends (2005)
What's Your Number? (2011)
Sex Drive (2008)
seria Van Wilder
Road Trip (2000)
The Girl Next Door (2004)
She's Out of My League (2010)
Friends with Benefits (2011)
Easy A (2010)
Crazy, Stupid, Love. (2011)
The Proposal (2009)
Pretty Woman (1990)

10 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Ori scrii la subiect ori numai polua topicul cu reclama la serverul tau de discord ca nu ma intereseaza

| wildthing a răspuns:

No Strings Attached (2011)
The Ugly Truth (2009)
How to Lose a Guy in 10 Days (2003)

| Simpatic a răspuns (pentru wildthing):

No Strings Attached (2011) si The Ugly Truth (2009) le am pe laptop dar nu le-am vazut niciodata, pe How to Lose a Guy in 10 Days (2003) l-am vazut la tv mai demult si cred ca o sa-l dau jos din nou.
Multumesc de recomandari

| wildthing a răspuns (pentru Simpatic):

Ambele sunt foarte frumoase din punctul meu de vedere. No Strings Attanched (2011) e unul dintre favoritele mele all time...atat de mult mi-a placut.

| Simpatic a răspuns (pentru wildthing):

Ok

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Foarte frumos ca ne-ai oferit si noua o lista, ce misto ar fi daca ar proceda toti la fel.Eu iti recomand asa(nu am foarte multe din pacate).
-The Hot Chick
-The Animal
-2 Pupeze Albe
-Liar Liar
-The Proposal
-The Intouchables(varianta in franceza cu Omar Sy, contine si putina drama)
-Deuce Bigalow
-Big Momma s House
Vizionare Placuta!

| Simpatic a răspuns (pentru GiorgianaGiorgi):

Le-am vazut pe cele recomandate de tine mai putin pe The Intouchables.
Multumesc pentru recomandari.

| GiorgianaGiorgi a răspuns (pentru Simpatic):

Imi pare rau ca nu ti-am putut oferii mai multe recomandari, ma bucur totusi ca este un film pe care nu l-ai urmarit.Chiar este foarte bun filmul, mi-ar placea sa imi oferi o opinie dupa ce il vei viziona daca vrei.

| Simpatic a răspuns (pentru GiorgianaGiorgi):

Ok, ms de recomandare