| DangerF a întrebat:

Recomandati-mi si mie niste seriale pe Netflix.

Răspuns Câştigător
| Anonimu173 a răspuns:

Narcos, Narcos mexico, Shadowhunters, ElChapo, Detinutul, queen of south, The Protector, Prison Break, Detinutul, Yankeul, Stranger Things, Succes la vizionat! Fundita?

9 răspunsuri:
| CleanHeart a răspuns:

Trai necuvenit, vizavi, regina sudului, dragonul, meteor garden, fabrica de bani, prison break.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Reign, Unauthorised Living, Brooklyn99

| CodreanuC a răspuns:

Black mirror, you

| împreunăfacembine a răspuns:

Salut,

Riverdale, The Originals, Sex Education, Casa de Papel, Prison Break, Greenhouse Academy, Elita, Stranger Things, Lucifer, Vikingii, etc.

| MariaMonica2009627 a răspuns:

Sex Education, 13 Reansons Why, Lacasa De Papel, Sabrina.

| elleelena852 a răspuns:

Baby, Greenhouse academy, Shadowhunters, Jinn ( Djinn, nu mai stiu cum era sigur), TVD, Societatea, Ordinul, Elita, Lucifer, 13 R.W.

Baftă la serialelaughing

| Erik55 a răspuns:

The umbrella academy...

iti recomand si Darkest hour
e pe Netflix
ai aici un scurt rezumat: https://blogulresponsabil.wordpress.com/......-decisiva/

pe aceelasi blog o sa apara in 2 zile si la the umbrella academy

| stefan9930 a răspuns:

Scorpion