| Popescu_Roxana_1990 a întrebat:

Sa terminat afaceri de familie (prodanca si Reghe)? Ca am vazut aceleași episoade ...va mai exista un alt sezon?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce vezi placut la ei? Mai bine sa nu fie alt sezon.

| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Afacere? De cand? Aia-s doi papagali care isi etaleaza bogatiile dobandite in urma unor actiuni care mai de care mai dubioase.

Ar trebuii sa fii multumita daca nu apare vreun alt sezon.

| Popescu_Roxana_1990 explică:

Si care e problema voastră?! Mi.ati dat niste Răspunsuri de 2 bani care nu m ajuta de loc..fiecare om se uita la ce vrea ok?! Asa ca lăsați-ma cu Răspunsuri plictisitoare