| Ady21 a întrebat:

Sal,
Acum 2 zile am vazut un film la Tv, mai bine zis am vazut finalul filmului si mi s-a parut interesant dar nu stiu cum se numea sa ma pot uita online! Personajul principal se numea Khnock, sau ceva de genu... si aveam niste superi puteri, cu toate ca el ajuta toata lumea si facea numai bine a fost bagat la puscarie! stie cineva cum se numea?

Răspuns Câştigător
| kikatsuki a răspuns:

Hankok...este cu un supererou negru? daca da e hankoc

4 răspunsuri:
| DAnc3 a răspuns:

Hancock mai mult ca sigur.

| JusticeForCraiova a răspuns:

Te referi cumva la filmu de sambata seara? Cel cu doctoru? ( The Fugitive) =Evadatul

| Ursu_Adrian_1998 a răspuns:

Incearca Hancock

| zsolt11 a răspuns:

Hancock