| Funny5611 a întrebat:

Sal am fost astazi in altex si am vazut la raionul lcd si led si plasme
doua filme tari

ulul era ceva de genu ca doua armate medievale se intalneau si una din pe un camp de batalie de undeva din desert aceste armate era una de cavaleri cruciati si una de cred de egipteni si arata secvente din batalia si ceva asediuri

al doile era ceva de genul ca un reporter transmitea ceva si in spatelelui venauo tornada era ceva de genul sfarsitul lumii in cevle dinurma reporterul e lovit de o bucata de metal uriasa si arata ceva dou cladiri cum erau lovite de tornade

va rog spuneti-mi numele filmelor!

3 răspunsuri:
| yushan a răspuns:

Season of the Witch acesta este primul si al doilea este Skyline happy Vizionare placuta si funda daca vrei devil

| yushan a răspuns:

Cu siguranta sunt astea dar vezi tu sunt numai niste secvente ce ai vazut u sad in minutul 05.45 pana prin minutul 10.0 la primul film iar la al doilea m-am incurcat eu nu este skyline sad stiu filmul iar cand imi voi aduce aminete iti voi raspunde happy

| Funny5611 explică:

Nu nu-s astea