| Tantaruldenuci22 a întrebat:

am vazut mai demult un film cu o fata (mai mica ) care statea intr-o casa la curte si care a descoperit o usa ciudata in casa. a deschis usa si a vazzut ca e un lift. si ca sa il porneasca, ii trebuia o cheie. apoi cand baga cheia in panoul liftului si apasa pe o cifra, liftul pleaca si se trezeste in trecut(ori in timpul unui razboi, ori nu mai stiu unde)

va rog ajutati-ma! spuneti-mi cum se numeste filmul?@ mersi funda!

1 răspuns:
| Mioritacris a răspuns:

Incearca ceva de genul "10 inainte de Hristos"sau "Masina timpului" pune cam ce iti trece prin cap.