| KiryuZero a întrebat:

in ce ep din naruto shipp sai a facut rasengan? funda si vot

Răspuns Câştigător
| Cioco97 a răspuns:

In episodul 38 da este o clona de-a lui naruto deghizata in Sai

4 răspunsuri:
| MissLaura a răspuns:

Eu le-am vazut pe toate si nu stiu ca Sai sa fi facut Rasengan fiindca lui Naruto iau luat 3 ani ca sa o reuseasca iar Sai nu putea sa o depinda asa de repede. Daca vezi da si nie mesaj pe privat sa vad si eu!

| Florinel a răspuns:

laughing) vad ca nimcni nu se uita atent la naruto ce fel de fani sunteti voi? Ala nu era sai era o clona de a lui naruto transformata in sai si de aia a facut rasengan.

| krystal02 a răspuns:

In nici unu pana acum laughing.

| Antonia123 a răspuns:

38 cred nu te supara