| albinuta2 a întrebat:

Sall! Acum o luna si un pic a fost un film pe Protv : era vorba de sfarsitul lumii sau ceva de genu jumate din planeta a fost inundata si dupa aceea a inghetat un meteorolog a pornit in cautarea fiului sau care era in america la o biblioteca acolo sa adapostit impreuna cu un prieten si o colega in final copiii au fost salvati si dusi cu elicopterul intru-un loc sigur! Cine stie cum se numeste filmul priemeste Funa!

Răspuns Câştigător
| HawkEyeRO31 a răspuns:

Se numeste: Unde vei fi poimaine?

4 răspunsuri:
| albinuta2 explică:

Multumesc foarte mult pentru raspuns owadel primeste funda pentru ca a raspuns primul

| albinuta2 explică:

De ce nu merge sa-ti dau funda merge doar la ultimul raspuuns sad

| owadel a răspuns:

The Day after Tomorrowwinking

| EdwardMC a răspuns:

Da.Meteorologul a plecat sa-si caute fiul si l-a gasit intr-o biblioteca in Washington(cea mai mare biblioteca din oras)