| ionutmit a întrebat:

Sall prieteni as dori sa vizionez niste filme apocaliptice cine imi zice cele mai multe nume de filme ii dau fundita.P.s sa nu fie ceva gen scary movie

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

The Colony (2013),Perfect Sense (2005),I Am Legend (2007),Melancholia (2011),Carriers (2009),2012 (2009),The Road (2009),The Divide (2011),How I Live Now (2013),Dead Season (2012),World War Z (2013),Seeking A Friend For The End Of The World (2012)

| Mariusis a răspuns:

Frate,am vazut in seara asta Drag Me to Hell si chiar mi-a placut, au fost scene destul de scary iar povestea a fost destul de interesanta, si in special apare si tara noastra cu ceva, apare o tiganca.
Vizionare placuta.