| RaluKkkk a întrebat:

Am vazut mai de mult un episod din Grey's Anatomy in care apare si Demi Lovato ca pacienta.Se numea Hayley parca.Si ma intrebam in ce sezon si in ce episod are loc aceasta aparitie a lui Demi? raspuns rapid azi plz dau fanda primului raspuns

3 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Episod 22 sezon 6, Shiny Happy People,vezi aici, nu e tot episodul, doar imagini http://www.youtube.com/watch?v=zW3JGhhc2uc

| LifeFail a răspuns:

Bună.
Demi Lovato apare într-adevăr în serial, în sezonul 6, episodul 22, care se numeşte Shiny Happy People.
Baftă!