| BeLyNdA a întrebat:

Care este episodul vostru preferat din naruto si naruto shippuden? De ce?

9 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Toate imi plac happy

| Tamiki a răspuns:

Poate o fi ala in care pleaca Sasuke prima data, ca e plin de emotie. Sau poate cele 3 cu batalii intre Sasuke si Naruto. Chiar nu ma pot hotari... E ca si cum ai alege dintre doua placinte de acelasi fel care are gustul diferitlaughing.

| Madalovenar a răspuns:

Din naruto mi-a placut primul pentru nazbatiile lui naruto iar din seria shippuden, 166, iubesc cuplul NaruHina!

| IWillNotBeFalseInWhoIAmAsLongAsBreathe a răspuns:

Episodul 216 love struck sinobi de nivel inalt. :X pentru ca naruto ne spune ce sinte el despre sasuke si zice totul asa frumos... day dreaming si pare asa sigur pe el ( ca intotdeauna laughing ). insfarsit ne-a zis cum il vede pe sasuke in mai mult de 5, 6 cuvinte ( gen : frate, cel mai bun prieten, inamic, scop. )

| RarD a răspuns:

Episodul meu preferat este 120, cand Kakashi isi aduce aminte de copilaria lui. Este episodul meu preferat deoarece ma pasioneaza moarte lui Obito.

| CosmiN7 a răspuns:

Naruto Shipp Ep 166 - pentru ca e despre Hinata si Naruto tonguePPPP

| IM5 a răspuns:

Episodul cand sai apare in echipa lui kakashi pentru ca naruto era tare ufrios si in acelasi timp amuzant.dar mai multe episoade si cand sasuke a vrut sa o omoare pe sakura nu o sufar dapai sa mai fie cu el impreuna bleac o urasc in schimb pe el il ador chiar daca e rau se face el bun cu ajutorul lui naruto cei mai tarei mi se pare ei dar si gara, neji, sai etc

| imiplacesaajut a răspuns:

Pai din naruto imi plac episoadele pana la espisodul 30-40 cam asa dar mai ales episodul 1:Xepisodul cu lupta lui Shikamaru cu Teamri...a si 101laughingala e cel mai tare si din shippuden... episoadele cu amintiri imi plac mult sithinking 119-120 si.175thinking 127-129.si cam atatthinking aaaa si 219laughingepisodul e linistit cum n-a mai fost demultlaughing

| DyZySwEeT a răspuns:

Pai...ala cu testul in padurea MORTII happy