| PureLove8 a întrebat:

Sall..Tpu dati-mi o lista cu cele mai bune filme de comedie pe care le-ati vazut... fundita pentru lista cu cele mai bune filme Fast

4 răspunsuri:
| jerrygabrielle a răspuns:

Paul
eurotrip
Soul Plane
Friday
Next Friday
Friday After Next
Death at a Funeral
Dance Flick
Scary Movie(1, 2,3, 4,5)
Harold&Kumar(sunt vreo 3)
Not another teen movie
Meet the Spartans
Don't Be a Menace to South Central While Drinking Your Juice in the Hood
pineapple express
si nu imi mai trec momentan prin minte mai multe

| alabalaportocalala a răspuns:

A few best men; harold and Kumar go to the white castel; crazy, stupi love; the logest yard; zoombieland; friday.
Astea mi-au placut mie cel mai multbig grin

| 0Denis0 a răspuns:

Son of the Mask, Rush hour(1, 2,3), Gulliver's (2010), Ted (2012), Madagascar 3 Europe's Most Wanted, Journey 2 The Mysterious Island, Alvin and the Chipmunks: Chipwrecked
(2011), Mr. Popper's Penguins, Zookeeper(2011), Charlie and the Chocolate Factory si printre astea se afla si cateva animatii. As pune mai multe dar la cate filme am vazut nu mai imi vin toate prin minte.

| alexuthza a răspuns:

17 Again (2009) Din nou la 17 ani
Little Fockers (2010)o familie de cosmar
Killers (2010)cuplu mortal
Liar, liar mincinosul mincinosilor
How to Lose a Guy in 10 Days cum sa scapi de un tip in 10 zile
The Mask masca
singur acasa