| SebyGuy a întrebat:

dati-mi va rog niste nume de filme de comedie. Cele mai bune raspunsuri primesc funda.

Răspuns Câştigător
| miranda a răspuns:

American Pie(toate filmele 1-7)
America's Sweethearts
Chasing Liberty
Christmas Vacation
Daddy Day Camp
Deck The Halls
Eurotrip
Hole in one
Home alone (1-4)
Hot Tube Time Machine
Legally Blonde(1-2)
Material Girls
Mean Girls (1-2)
Meet The Parents
New In Town
Not Another Teen Movie
Road Trip
Step up
The Addams Family
The House Bunny
The Girl Next Door
The Pink Panther(toate)
Just Friends
Grown Ups
See Spot Run
New York Minute
Lovewrecked
She's The Man
You Again
Furry Vengeance
My Girlfriend's Boyfriend
Death At A Funeral
Bring It On

14 răspunsuri:
| white2 a răspuns:

Http://rapidmov.net/embed-ti9qz22wcmlo-900x600.html The hangover 2 (2011) Calitatea nu e chiar super dar filmul abia a aprur in cinema! viz placuta!

| eysan a răspuns:

Meet the spartans(parodia)

twilight(parodie)

razi de mori te asigur euwinking

| tapeee a răspuns:

How high

| Shelovesya a răspuns:

Singur acasa 1 2 3 4 dracula un om iubaret scari movie 1 2 3 si cam atatea

| Shelovesya a răspuns:

dracula un om iubaret scari movie 1 2 3 si cam atatea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singur acasa 1, 2 si 3, Beethoven si cam atatea stiu. Sunt super tari. fundita? plzz happy

| adrian50 a răspuns:

Filme nume:
Placinta americana: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.
Merit o funda, fiindca e de comedie 100% Garantat.Merit o funda.

| mercenaries a răspuns:

Scary movie 1, 2, 3,4 Norby Marmaduke cam atat stiu.

| mercenaries a răspuns:

Pai primul ar fi 1scary movie2norby3marmaduke4get him to the greek si cam atat.

| alinush_3461 a răspuns:

Iti Recomand un film comedie care nu o sa il uiti prea usor. "Big Stan" Vizionare Placuta

| Answerkid a răspuns:

PAII.eU AM VAZUT MAI toate comediile.O comedie buna ar fi Home Alone 1, 2, 3,4 sau daca iti plac comediile care includ animale:Marmaduke 1 si 2, si mai amuzante sunt :Rush Hour 1 2 3 (asta daca iti plac si actiunile), daca iti plac cele legate de cumparaturi atunci:Ma dau in vant dupa cumparaturi, daca iti plac mai mult parodiile:Scary Movie 1 2 3 si 4, The hangover 1 si 2 si Bride Wars(razboiul mireselor) love struck

| Irene19 a răspuns:

Just go with it;
Bride wars;
Jackass;
No strings attached;
Grown ups;
Going the distance.Hmm,cam astea sunt cele pe care le-am vazut eu in ultimele zile:d.:*

| angelika_1125 a răspuns:

Marea mahmureala partea 1 si partea 2. l-am vazut si eu la cinema si e f tare; the hangover. kung fu panda 2:cars 2:nasa :just go with it etc

| PinkSparkle a răspuns:

Kung Fu Panda
Despicable me
Mr Bean în vacanţă
The Bounty Hunter
Confessions of a Shopalhoolic
Norbit
Yes Man
The hottie and the nottie
Coana mare