| Ripqer a întrebat:

Hey TPU era un film nou care a aparut acum ceva timp si cica era ceva remake al filmului Poltergiest sau ceva de genu dar nu mai stiu cum se numea... in trailer arau ceva creaturi, un copac care strangea o femeie, o posedata cu ochii galbeni care isi taia limba si cu pielea ca fantoma din the grudge plz help

1 răspuns:
| faramatania a răspuns:

Remake-ul lui Poltergeist (1982) este tot Poltergeist (2013).Vezi cum îl scrii (nu e" Poltergiest ")
http://www.cinemagia.ro/filme/poltergeist-485210/