| MaXgAn2112 a întrebat:

Sall TPU
Imi poate spune cineva filme care care seamana cu Harry Potter si Lord of the rings

2 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

Primul film ar putea fi comparat cu The Chronicles of Narnia, A Series of Unfortunate Events, Seventh Son, macar pentru ca au eroi principali copii, pentru ca sunt filme facute dupa carti care chiar pot fi citite fara dureri de cap, pentru ca au magie printre ingrediente.
Al doilea film nu are prin preajma ceva comparabil iar Hobbitul nu poate fi luat in calcul, fiind o ramificatie pornita din Lord of.

| VyrusEleven a răspuns:

Preferatele mele din categoria asta sunt Clash of the titans si Wrath of the titans. Sunt doua filme remarcabile. Merita vizionate. Bafta