| Andali a întrebat:

vreau si eu un film de comedie care sa rad cu lacrimi doar unu nu un sir intreg de filme...dau funda multumesc happy

Răspuns Câştigător
| alexander01 a răspuns:

American pie toate partile. Nu ai cum sa nu razi la asa ceva. Adica mie nu prea imi plac comediile dar asta nu ai cum sa nu iti placa.

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Grown Ups 1 și 2

| Scintilla a răspuns:

Sex is zero, la filmul asta chiar am ras cu lacrimi, nu vei regreta!

Răspuns utilizator avertizat
| MihaelaCaty a răspuns:

Masca,The Hangover, The Hangover Part II, The Hangover Part III, Airplane!, The Naked Gun: From the Files of Police Squad!, Naked Gun 33 1/3: The Final Insult, Dracula: Dead and Loving It, Camouflage, Ace Ventura: Pet Detective, Ace Ventura: When Nature Calls si cel mai tare film Dumb and Dumberer: When Harry Met Lloyd (2003) si aici mai ai alte optiuni:
http://yupi.md/top-10-filme-de-comedie-pe-care-trebuie-sa-le-vezi/