| CristianBerzerk12 a întrebat:

Salut, acum cativa ani m-am uitat la un film horror si nu ii mai stiu numele. Filmul era despre 3 adolescenti care mergeau in vacanta si s-au cazat la un hotel. Erau 2 fete si un băiat, o fata era împreună cu băiatul si cealaltă era cum ar veni a 3 a roata. Hotelul era gol, doar receptionerul era in el si faza e ca ei s-au cazat la etajul 3 sau 4. Fast forward, liftul se defectase deci nu mai aveau cum sa coboare si au ramas zile întregi în camera. Băiatul disperat a încercat sa isi violeze prietena dar cele 2 fete l-au oprit si l-au omorât, după câteva zile un fel de spirit a făcut-o pe fata single sa o omoare pe cealaltă si dupa spiritul i-a dat drumul, dacă aveți sugestii va rog sa mi le spuneți

2 răspunsuri:
| ButWhole a răspuns:

Am gasit un site cu 20 de filme horro care se petrec in hotele, poate il recunosti printre ele.

https://www.ranker.com/list/best-horror-movies-about-hotels/ranker-film

| Iulia2626 a răspuns:

Dacă te-ai uitat pe același telefon și nu ti-as șters deloc istoricul ai putea sa cauți pe acolo (ar dura puțin dar.)