| 789asd a întrebat:

Salut.ajutati-ma va rog ce seriale, filme ruleaza pe disney chanel (ceva in afara de magicienii din waverly place si violetta) ceva pentru adolescenti

4 răspunsuri:
| Andrei0510 a răspuns:

Sunt in Formatie, Zeke si Luther-cele mai tari si mai comice seriale
Daca vrei un film bun pe disney chanel, eu iti recomand Liceul Avalon!

| Cool_Andy_1990 a răspuns:

NINI,e o telenovela dragutzica...zic eu. ceva pentru adolescenti nu prea ..pentru ca sti tu, e un canal pentru desene animate pentru copii!
FUNDA?

| A0kAnGeL a răspuns:

O viata minunata pe punte

| EnMiMundo a răspuns:

Pai ai putea incerca, Wolf Blood, nu tocmai pentru adolescenti dar...