| DanielAraft34 a întrebat:

Salut. Am o curiozitate, emisiunea "Visuri la Cheie" e pe bune sau e făcătură?

Răspuns Câştigător
| florin926481f a răspuns:

E pe bune, au facut o casa si in zona unde stau eu.

4 răspunsuri:
| Mirel4412 a răspuns:

Eu cred ca e pe bune, pana la urma se investesc bani si timp in proiectele astea, nu e o emisiune gen Schimb de mame, unde doar cateva personaje fac actiunea.

| Vasile2003 a răspuns:

Da,e pe bune, dar nu mereu ...adică da, au făcut mult bine la destul de multe persoane, dar am văzut pe net niște mărturii cum că au și lăsat case neterminate sau le-au demolat și le-au lăsat așa...dar in general am văzut că fac treabă bună

| TitoJacksana a răspuns:

E pe bune in cele mai multe cazuri