| Andrei445678 a întrebat:

Salut!
Am o întrebare, vreau sa îmi cumpăr Netflix de la o stație selfpay dar nu știu cum.
Eu nu am cont la Netflix și am văzut ca ii da un cod pe email dar nu știu unde sa îl bag, codul acela e pentru un cont nou sau pentru prelungire de abonament dacă ai deja un cont Netflix?
Va rog ajutați-mă.

2 răspunsuri:
| CIaudiu a răspuns:

Ai whatsapp, ig, Facebook ceva sa vorbim? iti explic eu mai in detaliu despre asta si cum sa scoti abonamentul mai ieftin, la cativa euro.

| Violleta2022 a răspuns:

Netflix nu se cumpara la statiile de selfpay, ci pui in aplicatia de Netflix credit cardul sau contul bancar si ei isi trag direct bani din cont.