| cristiancris8 a întrebat:

Salut, am și eu o întrebare! De exemplu dacă eu vreau îmi pot cumpăra o stație selfpay acasă, dacă da cât ar costa?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Cu siguranta nu, trebuie sa fii comerciant si sa ai un SRL etc
Nu stiu daca ele se cumpara sau daca nu cumva se "inchiriaza", asa cum inchiriezi ca si comerciant Espressore Automate de dimensiune mare/ automate de cafea, la care ai un anumit comision in functie de numarul de clientiwinking