| Ziser a întrebat:

Am vazut filmul The Last Legion ( http://www.filme-net.com/the-last-legion-online-2007-fil me-in-romana/ ) si ma intreb daca stiti daca s-a intamplat cu adevarat si cine era Romulus? Caci stiu de Romulus care a intemeiat Roma si de Romulus asta din film. :))Funda!

Răspuns Câştigător
| LuHan a răspuns:

Si eu este foarte fain filmul il am pe DVD si acesta este descendentul lui Romulus care a intemeiat Roma.Din cate am inteles...si nu stiu sigur sunt legende ca si Excalibur. Sper ca te-am ajutat. Dupa aproape un an =]]]