| Bau_Beni_1998 a întrebat:

Salut, am vazut naruto si naruto shippuden si as vrea sa vad doar batalia finala, dar nu mai stiu de la ce episod incepe doar batalia, fara episoadele de umplutura, cum trebuia sa scriu pe google ca sa imi arate exact nr episoadelor principale (nu cele de umplutura), multumesc big grin P.S nu stiu daca stie cineva la ce ma refer

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| Catrice a răspuns:

Last battle după nume în căsuța de search și te-ai scos. Sigur sunt șanse sa găsește pe fragmente, dar presupun ca ai timp sa găsești ce cauti.