| newton92 a întrebat:

Salut,
Am vazut un film si nu ii mai retin numele( nici nu sunt sigur de acuratetea informatiilor urmatoare). Era vorba despre unul care este internat parca din cauza drogurilor, iar psihologul lui il duce la niste intalniri cu colegi/prieteni de-ai lui.
In cele din urma ala se indragosteste de fiica psihologului.

1 răspuns:
| abby11oriflame a răspuns:

Din cate ai explicat seamana foarte mult cu American Horror Story. Dar nu cred ca despre asta spui deoarece psihologul nu il duce la intalniri cu prietenii lui. In rest, acel baiat care se droga se indragosteste de fiica psihologului. Sper sa iti fi fost de ajutor1