| trista_5619 a întrebat:

Salut, arata mai demult un serial pe canalul "acasa" la ora 18:00,, erau doua prietene una blonda si alta bruneta, blonda era mai rebela numele ei incepea cu R... nu tin minte, si bruneta era mai cuminte si invata bine, ea s-a indragostit de prietenul blondei, dar nu vroia sa afle ca e indragostita de el, si mai departe chiar baiatul i-a spus ca o iubeste, si ei se intalneau pe ascuns. Bruneta traia impreuna cu matusile sale doua, care pana la urma una din ele s-a dovedit a fi mama ei adevarata. stie cineva cum se numeste serialul? vreau sa-l vad la sfarsit, ca nu am putut sa-l vad, si chiar mi-am amintit acum de el, va rog, funda!

1 răspuns:
| lonely a răspuns:

Aceasta telenovela se numste in numele iubirii(En el nombre del Amor)