| nebunu894 a întrebat:

Salut as dori si eu niste anime-uri gen mirai nikki.tot in acel gen cu fete psihopate dupa baieti si cu finaluri neasteptate.MS dau funda.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Similar cu Mirai Nikki e
Higurashi no Naku Koro ni
Dar cel mai probabil l-ai văzut, n-am văzut multe și deci e singurul pe care ți l-aş putea recomanda.
În caz că nu l-ai văzut, îți zic eu că e foarte fain.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru KoroSensei):

Păi cum nu, place și mie chirasâmida, vuya, suzuya, sâc sâc }}
Dar still amator, nu un otaku sad

| nebunu894 explică (pentru KoroSensei):

He he he. da bro ia-m vazut pastia dupa scara cu telefonul toti 11 se uitau la attack on titans si ma captivat mirai miki.

| nebunu894 explică (pentru anonim_4396):

Spre surprindere nu l-am vazut o sa-l caut daca nmi place te anunt.