| marian1199 a întrebat:

As vrea sa-mi dati un film pe care sa il vad in seara asta dar sa fie foarte bun, nu prea conteaza genul dar daca imi dati comedie (sa ma sparg de ras) iar daca imi dati horror (sa fac pe mine de frica)...si desidur sa nu fie unul din filmele alea fara sens, in care nu poti sa intelegi 2 idei. CEL MAI BUN FILM PRIMESTE FUNDA!

6 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Olympus Has Fallen (2013 - acțiune, thriller)
21 & Over (2013 - comedie)
Movie 43 (2013 - comedie)
Truth Or Die [(Dare) - 2012 - horror, thriller]

| Gabbriell a răspuns:

Horror- Sinister, Mama
Comedie- Intouchables, Catch me if you can

| raluka66 a răspuns:

The heat (comedie)
(calitatea filmului nu e grozava dar filmul e foarte bun (il gasesti pe filme-bune.net))

| OnNo a răspuns:

Iti propun A haunted house.