| User0987654321 a întrebat:

Salut! As vrea sa știu dacă există vreun film de genul "The electric state" (care o să apară în 2024) sau "Războiul Lumilor " sau mai pe scurt, sa fie cu creaturi de genul asta, gigante, dacă înțelegeți ce vreau sa spun.

Răspuns Câştigător
| Infinity123123 a răspuns:

Salut! Înțeleg că vrei să vezi filme cu creaturi gigante. Am găsit câteva exemple pe internet care ar putea să-ți placă: King Kong1, The Host2, Tremors 5: Bloodline2, Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows3. Sper că te-am ajutat!?