| aimullah123 a întrebat:

Salut!
Ati vazut filmul Pretty Woman?
Nu inteleg finalul. De ce s-a intors la ea? Sa o mai vada o singura data sau ca sa ramana impreuna pentru totdeauna? Help!

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Normal sa rămână împreună, asa e logic și de aceia nu s-au mai obosit sa facă mai mult.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Asta-i frumusețea, final in coadă de pește, crede fiecare ce vrea...

| dullcat a răspuns:

L-am vazut, da.Au ramas impreuna. Daca nu era asa, ar fi fost reprezentat altfel finalul.

| VoidEternal a răspuns:

Au rămas împreună. Mă rog, până a găsit el una și mai pretty, probabil. laughing

Răspuns utilizator avertizat