| Fintoiu_Alberto_1997 a întrebat:

Salut! Aveți idee de filme/ seriale/ documentare despre/ cu Ed și Lorraine Warren? Exceptând,, The Conjuring". Mersi! Dau fundă!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt sunt pasionat de paranormal asa ca iti voi sugera ce zice Google-ul/wiki-ul.
Lorraine a fost in cateva episoade din seria "A Haunting", in care discuta cateva cazuri in prin care au trecut.
A mai fost invitata ca investigator in "Paranormal State".
Ed si Lorraine au aparut in "Scariest Places on Earth".
Lorraine mai apare in documantarul "My Amityville Horror".
Este si un documentar despre ei intitulat "Devil's Road: The True Story of Ed and Lorraine Warren".
Plus cateva filme horror inspirate de ei: Annabelle, The Nun, The Curse of La Llorona

| ndrxw22 a răspuns:

Insidious