| Kassiana1999 a întrebat:

Salut. Caut un film. Incepe cu un barbat, negru, care este angajat pe o plaja. Acesta tot da petreceri si se combina cu necunoscute pentru o noapte. Ei bine, intr-o zi, vine una cu un copil in brate si ii spune ca e al lui, nu poate avea grija de el si i-l lasa lui. Acesta dupa incearca sa creasca copilul cat de bine poate si e foarte frumos. Nu mai stiu titlul, dar a fost superb. Oare ma puteti ajuta? L-am urmarit in franceza daca ajuta, adica poate e francez.
Ps: Dau funda!

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Demain tout commence (2016)
https://www.cinemagia.ro/filme/demain-tout-commence-976569/

Mai știu unul fain, tot cam așa, și daca imi voi aminti titlul ti-l spun. Nu mă pot concentra acum.

2 răspunsuri:
| Kassiana1999 explică (pentru floresdemayo):

Mulțumesc tare mult. Astept si pe celalalt.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru Kassiana1999):

Cu drag!
Vizionează și
Unwed Father (1997)
https://www.cinemagia.ro/filme/unwed-father-tata-fara-voie-7335/

Definitely, Maybe (2008), I Hate Kids (2019), Delivery Man (2013), The Game Plan (2007)