| HUAWEHUAWE a întrebat:

Salut.
Ce film i-ati recomanda unei persoane careia nu i-a placut toata viata absolut deloc sa vada filme, de nici un gen, cu incredere ca ii v-a atrage atentia chiar si lui, facandu-l sa-l urmareasca.

10 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Sa incepa cu comediile americane din trecut gen American Pie si apoi sa mearga pe clasici gen:

The Shawshank Redemption
The Godfather
Schindler's List
Forrest Gump
Fight Club
The Matrix

| dullcat a răspuns:

Buna intrebare.E foarte greu de decis, deci nu ar strica niste detalii in plus despre aceasta persoana, tipul de personalitate?

| J0B0MAT a răspuns:

Lord of the rings.

| gabicoo a răspuns:

"Armata celor 12 maimuțe" cu Bruce Willis!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Ultimate Gift (Cel mai de preț dar) 2006.

| Drake21 a răspuns:

Piedone Africanul

| InAfaraTiparelor a răspuns:

-Super Marios Bros.(de animatie foarte smecher)-asta daca cunoaste jocul video si personajele din el.
-Dumnezeu pentru o zi cu Jim Carrey(God for a Day).
-Pixelz(o combinatie de actori cu personaje 3D - juca Adam Sandler daca nu ma insel)
-Black Adam
-Lyle Lyle Crocodille

| Visereale a răspuns:

,,Codul lui Da Vinci" si cu asta am spus tot.

| ynad0987 a răspuns:

The ugly truth(comedie), sau The number 23 (thriller psihologic)

| alexandruci a răspuns:

Pianistul
Nasul
Lista lui Schindler
La vita e bella
Legendele toamnei.