| mariushxD a întrebat:

Ce vine dupa naruto shippuden, ca am vazut si naruto manga dar intre manga si shippuden e diferenta mare de episoare, deci ce vine dupa shippuden.
Funda.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| beatrice9849 a răspuns:

Se spune ca undeva in 2013 va aparea naruto akkipuden, dar nu inca se stie daca este adevarat!

3 răspunsuri:
| alexmaestru123 a răspuns:

Pai... animatorii din japonia care au inventat naruto s-au gandit sa continue cu naruto shippuden. ai vazut ca Romania a tradus pana pe la ep 80 si ceva in naruto simplu platind drepturile de autor japoniei. copii sau adolescentii din japonia, coreea si cred thailanda deja se uita la naruto akkippuden. dar Romania nu o intereseaza asa ca trebuie sa asteptat pana se pune pe net ep 1. trebuie sa ai rabdare si eu vreau sa inceapa mai repede akkippuden pa...

Răspuns utilizator avertizat
| bianca1118 a răspuns:

Dupa naruto shippuden urmeaza filmele, iar apoi Boruto, Naruto next generation