| ionutz621 a întrebat:

Salut, cine îmi poate zice un serial fain gen prison break, lost, Game of thrones, breaking bad, si the walking dead ca pe astea le-am vazut.

4 răspunsuri:
| MrsAllAmerican a răspuns:

Incearca The 100 si The Shannara Chronicles

| AlicEcila a răspuns:

Wow. pai tu ai enumerat cele mai misto seriale. Seriale asa misto nu vei mai viziona, sunt sigura (parerea mea)... Poti sa te uiti la Supernatural sau la Lucifer.

| ionutz621 explică:

Știu ca sunt cele mai bune seriale dar măcar unu pe jumătate lor sa găsesc laughing iar the 100 si lucifer le-am văzut, mersi oricum.

| Serban_Catalin_1993 a răspuns:

Da vinci's demons
lie to me
Dexter
The Shannara Chronicles