| Evonne a întrebat:

Cine stie cand apare filmul This is us online? ( Stiti. acel cu One direction laughing ). Faza e ca am fost la cinema si l-am vazut, mi-a placut foarte mult, e adevarat sunt si o directionera, dar una care se plictiseste in vacanta laughing. Asa ca as mai vrea sa il vad o data. Imi puteti da un link daca il gasiti online? Eu una l-am cautat si nu l-am gasit. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| sabinan01 a răspuns:

Hei.
A aparut o versiune, dar traducerea e asa proasta incat mai bine nu te-ai uita la el.In locul de genul masculin cei care au tradus folosesc genul feminin si multe alte greseli.

In rest nu a aparut nicaieri. happy

Ti-am raspuns dupa aprox 7-8 luni laughing