| Mâcrofon a întrebat:

Salut, cum bag subtitrare la VLC Media Player?

4 răspunsuri:
| Castorul a răspuns:

Sus in bara de meniuri dai la Video --> Pista subtitluri-->Deschide fisier(e) si de acolo selectezi subtitrarea dorita.
Bafta!winking

| Onutsu a răspuns:

Salut, o tragi pe VLC, incearca daca merge. ar trebuii.Succes.

| ThinkBlue a răspuns:

Buna! Pai e simplu.happy

Eu de exemplu iau un film, ca exemplu A walk to remember si vad daca e.rar, etc... trebuie sa downloadezi subtitrarea la fel ca filmul [ adica daca filmul e.rar si subtitrarea trebuie sa fie.rar ] iar cand vrei sa vizionezi filmul si dai click dreapta si iti va aparea undeva subtitrare si iti va aparea sa iei subtitrarea din pc, iar mai departe te descurci sa cauti si sa selectezi subtitrarea.

Succes happy!

Răspuns utilizator avertizat