| 1Bogdan7 a întrebat:

Salut, cum se numea filmul acela in care un baiat (aproape adult) merge cu tatal sau la pescuit, cand pleaca catre casa ii ataca o masina, fac accident si moare tatal sau. Apoi peste 1-2 ani merge la scoala si loveste un profesor cu pumnul pentru ca i-a adus aminte de tatal sau(era corigent) si l-a arestat la domiciliu. Apoi era un psihopat in vecini, pe care il spiona pentru crime, o fata, la care se tot uita si un prieten chinez, japonez cu care statea toata ziua. Ultima secventa a fost aceea can prietenul sau a intrat in garajul psihopatului si s-a inchis garajul. Genul filmului era Thriller.

Răspuns Câştigător
| badeadaniel98 a răspuns:

Disturbia, asta e 100%

2 răspunsuri:
| Luca5060 a răspuns:

L-am vazut acu 2-3 zile sigur e Disturbia!

| Goritza a răspuns:

Da Disturbia(2007) Cu Shia Labeouf(ciudat nume pentru. un baiat)