| denis988 a întrebat:

Cum se numeste omul acela de pe ProTv care in timpul stirilor de dimineata este dat. si el aduce tablete, telefoane cu android si prezinta aplicatii etc? Si ce site promoveaza el?

Răspuns Câştigător
| andraanamaria98 a răspuns:

Il cheama George Buhnici este prezentatorul emisiunii iLikeIt si de obicei promoveaza site-ul yoda.ro, pe langa multe altele!

2 răspunsuri:
| Vdariusbubu a răspuns:

Il cheama George Buhnici si prezinta emisiunea ILikeIT aproape in fiecare dimineata. Toate episoadele le gasesti pe stirileprotv.ro