| GHoST013 a întrebat:

Doresc si eu cateva seriale bune. Accept si filme dar in special seriale.
Nu conteaza genul, puteti sa-mi recomandati orice.

Răspuns Câştigător
| KnifeParty11 a răspuns:

Daca nu esti o fetita de 12 ani iti recomand singurele seriale pe care am putut eu sa le duc pana la capat: Breaking Bad, Suits, Dexter, The Mentalist si Lie to me. Daca nu-ti plac serialele care te fac sa gandesti, atunci presupun ca poti sa te uiti la Pretty little liars, The Vampire Diaries si Teen Wolf...

9 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Seriale:Banshee, Lost, Gotham, GoT, The Crown, Big Little Lies, Into The Badlands, Sense8, Black Mirror, Incorporated, Pure (2017-),Frequency,True Detective, The Killing, The Shield, The Sopranos, Californication, Weeds, Lilyhammer, Power, Mad Dogs, The Night Manager, Mozart In The Jungle, Westworld, The Night Of, The Divide (2014),The Young Pope, Taboo, The Magicians, Damien, Second Chance, Blood & Oil, Wicked City, TWD, The Shannara Chronicles, Stranger Things, Valea Mută, Eyewitness, The OA, 3%, Beyond, A Series Of Unfortunate Events (2017-),Riverdale,Emerald City, Dig, Legion, 13 Reasons Why, Iron Fist, 24: Legacy, Prison Break: Sequel
Filme:American Pastoral (2016),Nocturnal Animals (2016),The Great & The Small (2016),I Don't Feel At Home In This World Anymore (2017),Brimstone (2016),The Unknown Girl (La fille inconnue 2016), iBoy (2017),The 9th Life Of Louis Drax (2016),Imperium (2016),Snowden (2016),Mr. Church (2016),Ordinary World (2016),Swiss Army Man (2016),Jean-Claude Van Johnson (2016),La La Land (2016),Hell Or High Water (2016),Captain Fantastic (2016),Manchester By The Sea (2016),The Magnificent Seven (2016),Sing Street (2016),The Thinning (2016),Hacker (2016),The Innocents (Les innocentes 2016), Evolution (Évolution 2015), Loving (2016),Life (2017),The Revenant (2015),The Hateful Eight (2015),Brooklyn (2015),Contratiempo (2016) Kicks (2016),The Space Between Us (2017),Detour (2016),The Gamechangers (2015),Ghost In The Shell (2017),The Edge Of Seventeen (2016),High Strung (2016),Nerve (2016),How To Be Single (2016),Fallen (2016),Nuestros amantes (2016),Sundown (2016),Why Him? (2016),The Young Offenders (2016)

| DumitruS a răspuns:

Seriale recente n-am dar filme iti recomand de aici:

https://infrasunete.eu/recenzii-filme/
http://cinematol.ro

| Queenofpain19999 a răspuns:

Nu sunt o mare fană a serialelor dar dacă îţi plac cele în urma cărora să înveţi o lecţie "de viaţă" te poţi uita la Black Mirror. eu abia l-am început, dar e super interesant şi profund şi are destul de puţine episoade. Vizionare plăcută!

| usernume007 a răspuns:

NCIS, Hawaii 5.0.

| MarianAlexandru22 a răspuns:

Îți recomand să vezi filmul "BAHUBALI". O să-ți rămână întipărit în minte pe tot parcursul vieții. Recomand! happy

| Laura2015 a răspuns:

Le-am văzut sunt foarte faine : The Vampire Diaries; The Originals; Riverdale; 13 reasons why

| Ofilita a răspuns:

"The Vampire Diaries", "Pretty Little Liars", "Teen Wolf", "Game of Thrones", "The Fosters", "Red Band Society".

| Dragomirica a răspuns:

Prison break-serial
The conjuring-film horror

| Vasile_Florin_2000 a răspuns:

Totul pentru tine (pe acasa de la 18 :00-19:00)