| Charger007 a întrebat:

as dori sa vad zilele urmatoare cateva filme vechi sau noi, nu conteaza genul...imi recomandati ceva? Ofer Funda celui sau celei care imi ofera o lista interesanta si acceptabila ( de unde ai putea invata ceva). Nu am preferinte accept si seriale, chiar si cu experienta. Astept raspunsurile voastre. Multumesc, seara faina va doresc.

3 răspunsuri:
| laura1999 a răspuns:

Seriale- Mentalist, Breaking Bad
Filme
Awake
Pearl Harbor
Metro
Taken 1, 2, 3
The call
The best of me
The november man
The maze runner
The hidden face
Crazy stupid love
Combustion
Life as we know it
Focus
The wolf of all street
Toate sunt foarte bune!

| Doctor4Hell a răspuns:

Vechi, nu prea ma uit.

Noi : Interstellar, Imitation Game, daca vrei sa inveti cate ceva
American Sniper - daca te intereseaza evolutia de caracter si de control.

| zambareata03 a răspuns:

Jupiter ascending
Jocurile foamei
Divergent
Insurgent
Fast furious
Sub aceeasi stea
the impossible
Academia vampirilor
Labirindul:Evadarea
amazing love
Daca iti plac animatiile:
Up, epic, ralpf strica tot, zambezia, familia croods, home, despicable me 1, 2;
Seriale: Karagul