| Ionut6999 a întrebat:

Salut. Eu ma joc de mult timp red alert 2, insa am o nedumerire. Imi puteti spune cum e filmul yuri's revenge? Am vazut doar introul. Nu vreau sa-l vad, vreau rezumat aici, dau funda

Răspuns Câştigător
| hideaway a răspuns:

Bună! Îţi dau şi nişte informaţii despre actorii dn acest film. Cutscenes au fost intotdeauna o mare parte şi de construcţii de jocuri Westwood, în special jocuri Command & Conquer. Aici sunt actori care să ilustreze personaje din Red Alert 2 si Yuri Revenge şi, în esenţă, face ca povestea vină la viaţă.

Udo Kier
(Yuri)

Udo Kier, stea de cinema cult care a aparut in peste 100 de filme, s-a nascut pe 14 octombrie 1944, la Cologne, Germania. În spital, în timp ce asistentele medicale au fost de colectare nou-născuţi, mama lui a cerut ca ea să fie cu Udo cinci minute mai mult. În noaptea aceea spitalul a fost bombardat, şi toţi oameni au murit, cu excepţia Udo şi de mama sa, care a văzut zidul colaps. Mama sa a facut o mica gaura prin moloz, şi a fluturat pentru ajutor. Aceasta a fost a doua zi Udo sa născut. 22 ani mai târziu, el a câştigat primul său, deşi mic rol in "Road to St Tropez", în timp ce el a fost învăţarea limbii engleze în Marea Britanie. Având în obţinut deja o diplomă de contabilitate în Köln, planul lui era de a deveni fluent în engleză şi franceză, în scopul de a asigura un important, de înaltă poziţie salariat cu un internaţionale majore de import-export conglomerat. Planul lui nu a devenit niciodată o realitate, astfel cum el a jucat in primul sau hit patru ani mai târziu, filmul german "Hexen bis aufs Blut gequ lt?", Care este faimos pentru exploatarea ei de violenţă şi sex. Dar cele două filme care l-au facut un personaj cult au fost "carne pentru Frankenstein" (aka Frankenstein lui Andy Warhol), si "Blood pentru Dracula" (aka Dracula lui Andy Warhol), in care atat el, cat a jucat personajul principal. În cei douăzeci de ani care au urmat, Udo a aparut in aproximativ 40 de filme, filme de cea mai mare parte europene, unde a fost recunoscut mai mult. În 1991, Udo întâlnit director Gus Van Sant în Berlin, unde a fost oferit rolul lui Hans în "My Own Private Idaho", care a fost atât de mult de un succes care a rămas în America. De atunci, el a apărut în 70 de filme mai multe, inclusiv "Regatul" 1 & 2, "Aventurile lui Pinnochio", "Medeea", "For Love or Money", "Breaking the Waves", "Blade", "Ace Ventura" (alaturi de Jim Carrey), "Armageddon", şi "End of Days" (alaturi de Arnold Schwarzenegger). Udo a lucrat de asemenea cu multi regizori de la Hollywood cele mai bune, inclusiv Paul Morrisey, Wim Wenders, Matton Charles, Dario Argento, Gus Van Sant, Boroczyk Walerian, şi Lars Von Trier. Când el nu este la faţa locului, putters Kier în jurul valorii de acasă sale din Los Angeles cu câinele său, Kimba, colectează artă modernă, direcţionează şi produce filme, atunci când cântă inspirat, şi nu atunci când este solicitat interviuri. Acum, că Red Alert 2 a fost lansat şi Revenge lui Yuri pe marginea de transport maritim, Udo poate adăuga un alt caracter la lista sa de raufacatori, care a interpretat, şi să fie mândri de ea, pentru că, după cum spune el, "ticălos este eroul! "

Link-uri conexe:
Site-ul oficial al Udo Kier
Kari Wuhrer
(Tanya)

Germană, cu un strop de Cherokee, Kari Wuhrer Samantha s-a nascut pe 28 aprilie 1967, în Brookfield, Connecticut. Ca un adolescent, ea a folosit pentru a se strecoare în Manhattan pe timp de noapte şi să cânte cu benzi. Kari studiat actoria la varsta de 13 ani, şi a condus la New York pentru a face runde de auditii. În 1983, Wuhrer convins mama ei să o ia pentru a agenţiei Talent Ford din Manhattan. Ea a fost semnat la faţa locului, şi reclame (pentru Clairol, printre altele), precum şi locul de muncă de modelare a urmat. În 1988, ea a fost angajat ca VJ (cu Adam Sandler), pentru spectacol MTV joc TV trivia "control de la distanţă". În rolurile între ei hotărând, Kari participat la Departamentul NYUs Drama si a studiat cu faimosul actrita / profesor Uta Hagen şi la Academia Regală de Artă Dramatică din Londra. Ei pauza in cariera cel mai mare venit atunci când ea a fost semnat pentru a juca Maggie Beckett pe seria de sci-fi, "Sliders" din 1997-2000. Wuhrer a fost semnat pentru un contract de Rick Rubin. Albumul ei de debut, "Shiny", produs unic de succes, "Exista o de droguri". Kari a apărut în aproape 50 de filme şi emisiuni TV, inclusiv "Anacoda", "Higher Learning", "The Crossing Guard", "Touch Me", şi "Beverly Hills, 90210". Ea locuieşte acum în Hollywood Hills, cu pisicile ei trei, Gato, Monkey, şi Houdini.

Athena Massey
(Locotenent Eva)

Nascut la 10 noiembrie 1971, in Orange, California, Athena Massey Marie a avut rolul ei primul film în film de acţiune Steven Seagal "Out for Justice", în 1991. Scena ei a fost iniţial mai mare, dar în cursul post-producţie, acesta a fost redus la mai puţin de două fotografii. Ea a făcut debutul cinematografic alaturi de Don "The Dragon" Wilson, în "Virtual Combat". Rolul solicitante fizic Athena lui adunat o mulţime de atenţie şi respect. Calificaţi în arte marţiale şi Krav-Maga, Athena efectuat cascadorii ei în film. Massey a demonstrat talentul comic in comedia hilar, "Nutty Professor", cu Eddie Murphy. Ea a avut, de asemenea, clienţilor încearcă apariţii pe premiat cu Emmy de televiziune prezinta "Seinfeld" si "The Larry Sanders Show". Athena este produce în prezent o carte de auto-intitulat de benzi desenate cu partenerul ei scris, Brooks Wachtel. "Athena: Warrior Eternal" este povestea de o zeita războinic care vine să prezinte cu zi Earth şi preia corpul unei femei muritor pentru a opri Ares, zeul razboiului, de la distrugerea planetei. Massey promovat cartea ei de benzi desenate la Convenţia Internaţională Comic Book 1999 a avut loc în San Diego. Ea a fost un prezentator la Academia anual de 32 de premii Magice Arte a avut loc la Teatrul Wilshire Ebel anul trecut. Atena a fost, de asemenea, printre un grup select de actori recomandate în "costum & Couture: Stele cea mai tare televiziune halate de" răspândirea de modă din august 2000 al revistei Emmy. În timp ce într-o auditie pentru Westwood Studios "Tiberian Sun, ea a fost aruncat ca Brink pilot GDI Kodiak. Joaca cu succes rolul, Atena a fost mai târziu aruncat ca Lt. Eva pentru Red Alert 2 şi Răzbunare lui Yuri. Ea acum locuieşte în Los Angeles ciclism, trapez zboară, Krav-Maga, kickboxing, şi meditaţie. Athena este, de asemenea, fluent în limba germană şi franceză.

Link-uri conexe:
Site-ul oficial al Athena Massey
Aleksandra Kaniak
(Locotenent Zofia)

Little este cunoscut despre acest actrita, care a jucat rolul de locotenent-Zofia surprinzator de bine. Deşi Aleksandra nu a jucat în numeroase filme, munca ei nu include filme precum "Iubire neconditionata" si "Jocuri Lethal" (atât de la Film de la Cannes Piata Goldbar de bestseller-uri Festivalului; "Iubirea neconditionata" a câştigat, de asemenea, Hamptons Festivalul Internaţional de Film de Aur Stea de mare de atribuire pentru direcţia de Arthur Egeli). Filmografia ei cuprinde alte "legat la ochi", "ochii privitorului", "Trei dintre Hearts", şi are aparitii notabile clienţilor în "Beverly Hills, 90210", "The Sentinel", şi "Pacific Blue".

Ray înţelepţilor
(Preşedintele Michael Dugan)

Acest actor Kennedy-esque a jucat în peste 80 de filme şi emisiuni TV de-a lungul anilor săi aproape treizeci de viaţă de carieră. Născut în 1947 la Akron, Ohio, Ray este cel mai bine cunoscut pentru rolul său de tată criminale Laura Palmer pe serie cultul lui David Lynch, "Twin Peaks" şi în încarnarea ei caracteristica, "Twin Peaks: Foc Walk With Me". Înţelept a facut debutul pe marele ecran ca om de stiinta care creează al lui Wes Craven "Swamp Thing" (1982). El a avut roluri de bun ca tatal lui Natty la "Journey of Natty Gann", "Robocop", ca un patriarh înfiorător în întuneric "Season of Fear", şi în sport drama "Cursa pentru Glory". După şederii sale în Twin Peaks, Înţelept demonstrat o fler pentru comedie ca politică de PR de spin doctor Chet MacGregor în Tim Robbins "," Bob Roberts ". În Ray 90 a fost ocupat, joacă un senator în "Rising Sun", tata bogat Kristy Swanson în comedia crimei "Chase", şi un oficial din şcoală "Pulbere". Unele dintre filmele sale mai recente se numără "Pennyweight", "evitare", "Boulevard Învierea", "Aproape Salinas", "Landspeed", şi "Închiderea Deal". Ray este de asemenea, programat pentru a efectua în 2002 de "Scream la Sound of Beep".

Nicholas Worth
(Premier Romanov)

Nascut pe 04 septembrie 1937, la St Louis, Missouri, Nicolae este un veteran de jocuri pe calculator interactive, variind de la Sierra Beast În termen de: O Gabriel Mister Knight în 1995, la Westwood Studios "Tiberian Sun: Firestorm (General Marzaq) în 1999, iar acum Red Alert 2 şi lui Yuri Revenge în 2000 şi 2001. Filmografia sa include, de asemenea, filme precum "Naked Gun", "Barb Wire", "Swamp Thing" (1982), "Weekend Dead", "Dangerous Cargo", "Sclavii de la Hollywood", şi apariţii TV, inclusiv al clienţilor "Star Trek: Voyager "," Dosarele X "," Sliders "," Knight Rider ", şi" Curtea de noapte ". Actorul a câştigat premiul Cel mai bun actor pentru filmul "Nu răspunde la telefon", la Festivalul International de Film 1980 catalan.

Barry Corbin
(General Carville)

Nascut ca Leonard Barrie Corbin la 16 octombrie 1940, în Lamesa, Texas, Barry a început cariera desfăşoară de la vârsta de şase, în spatele unui pian. Din acel moment, el a jucat în peste 100 de filme şi emisiuni TV. Dupa ce a studiat teatrul la Texas Tech University (unde a primit o şansă de a juca Prince în "Lacul lebedelor". In acest timp, Barry ţinut desfăşoară în diferite teatre regionale. Dar a fost 1979, când a primit pauză primul sau film, "Urban Cowboy ", astfel cum unchiul Bob, alaturi de cu John Travolta În cei patru ani care au urmat, Barry efectuate în roluri secundare, cum ar fi filmul lui Clint Eastwood." Orice Care Way You Can "şi" Man Honkytonk "," Se amestecă Crazy ", cu Gene Wilder şi Richard Pryor, "Omul care a iubit femeile", cu Burt Reynolds şi Kim Bassinger. Barry a jucat, de asemenea, Sheriff Fenton Washburn, în serialul de succes "Dallas". În 1983, Barry a jucat general Beringer în "War Games", aclamat critic. În 1990, Barry a semnat un contract de 7 ani pentru a juca Maurice Minnifield în "Expunerea de Nord" El a fost, de asemenea, nominalizat pentru un premiu Emmy în 1995 pentru acest rol. Prin anii 1990, Barry a jucat in 20-unele filme si emisiuni TV, inclusiv "Siringer", "Conagher", "Tata Ghost", "Judecata de Apoi: Ellie Nesler Story"., "Un Face to Kill For", şi multe altele Barry este, de asemenea, un actor de jocuri video, o realizare care nu mulţi actori pot fi mândru dacă. El a jucat in "preşedintelui filmul lui Steven Spielberg administraţie" (1996), software de acces de "Directiva Pandora" (1996), şi Westwood Studios "Represaliile Red Alert" (1998). Văzând că Barry are o carieră stabilit în joc de aplicare a legii de caractere, el este, de asemenea, turnat în "Red Alert 2" Ciudat, acest rol se potriveste una din glumele lui, "mi se pare a [moară pe ecran în] cu privire la fiecare al treilea film fac.".

Link-uri conexe:
Site-ul oficial al Barry Corbin
Larry Gelman
(Doctor Einstein)

Putini oameni stiu, dar Larry Gelman a stabilit un nume pentru el însuşi, cu său turneu one-man-show "Einstein: omul din spatele Genius". Larry sa născut pe 03 noiembrie 1930, în Brooklyn, New York. Înainte de a începe cariera in actorie, Larry a fost parte dintr-o societate de asigurare. Fiind un agent de vânzări, compania la trimis la o clasa de actorie, pentru a îmbunătăţi abilităţile sale în calitate. Având în plăcut în calitate atât de mult, el a decis sa ia mai mult de clasă. Nu după mult timp, Larry a aterizat un rol în piesa "Catch Me If You Can", care a fost fiind efectuate în West Hollywood, iar acest rol a dus la prima aparitie la televizor. Rolul a fost un reporter cu o linie în "Run Pentru Your Life", in care joaca Ben Gazzara, regizat de Nick Colasanto. Ulterior, Nick a declarat că Larry a fost reporterul singurul care a făcut ceea ce el i-a spus să facă, şi că el ar fi în alte părţi pentru Larry. Larry a inceput sa faca numeroase şi apariţii TV, inclusiv filme: "I Dream of Jeannie", "The Monkees", şi "Mary Tyler Moore Show", precum şi filme precum "Funny Girl", "Kid Frisco", şi "Mr. Saturday Night". În 1970, Larry a aterizat un rol reoccurring ca "Vinnie" unul dintre prietenii carte de joc pe The Odd Couple. "Imi place joc personaje neobişnuite", spune el. "Nu pot primi fată sau sarut cal, dar aveţi o mulţime de distracţie." Iar personajul Dr. Einstein se potriveste doar această poziţie.
Poţi să downloandezi filmul de aici:
http://www.google.ro/......http?/url

1 răspuns:
| hideaway a răspuns:

Bună! Îţi dau şi nişte informaţii despre actorii dn acest film. Cutscenes au fost intotdeauna o mare parte şi de construcţii de jocuri Westwood, în special jocuri Command & Conquer. Aici sunt actori care să ilustreze personaje din Red Alert 2 si Yuri Revenge şi, în esenţă, face ca povestea vină la viaţă.

Udo Kier
(Yuri)

Udo Kier, stea de cinema cult care a aparut in peste 100 de filme, s-a nascut pe 14 octombrie 1944, la Cologne, Germania. În spital, în timp ce asistentele medicale au fost de colectare nou-născuţi, mama lui a cerut ca ea să fie cu Udo cinci minute mai mult. În noaptea aceea spitalul a fost bombardat, şi toţi oameni au murit, cu excepţia Udo şi de mama sa, care a văzut zidul colaps. Mama sa a facut o mica gaura prin moloz, şi a fluturat pentru ajutor. Aceasta a fost a doua zi Udo sa născut. 22 ani mai târziu, el a câştigat primul său, deşi mic rol in "Road to St Tropez", în timp ce el a fost învăţarea limbii engleze în Marea Britanie. Având în obţinut deja o diplomă de contabilitate în Köln, planul lui era de a deveni fluent în engleză şi franceză, în scopul de a asigura un important, de înaltă poziţie salariat cu un internaţionale majore de import-export conglomerat. Planul lui nu a devenit niciodată o realitate, astfel cum el a jucat in primul sau hit patru ani mai târziu, filmul german "Hexen bis aufs Blut gequ lt?", Care este faimos pentru exploatarea ei de violenţă şi sex. Dar cele două filme care l-au facut un personaj cult au fost "carne pentru Frankenstein" (aka Frankenstein lui Andy Warhol), si "Blood pentru Dracula" (aka Dracula lui Andy Warhol), in care atat el, cat a jucat personajul principal. În cei douăzeci de ani care au urmat, Udo a aparut in aproximativ 40 de filme, filme de cea mai mare parte europene, unde a fost recunoscut mai mult. În 1991, Udo întâlnit director Gus Van Sant în Berlin, unde a fost oferit rolul lui Hans în "My Own Private Idaho", care a fost atât de mult de un succes care a rămas în America. De atunci, el a apărut în 70 de filme mai multe, inclusiv "Regatul" 1 & 2, "Aventurile lui Pinnochio", "Medeea", "For Love or Money", "Breaking the Waves", "Blade", "Ace Ventura" (alaturi de Jim Carrey), "Armageddon", şi "End of Days" (alaturi de Arnold Schwarzenegger). Udo a lucrat de asemenea cu multi regizori de la Hollywood cele mai bune, inclusiv Paul Morrisey, Wim Wenders, Matton Charles, Dario Argento, Gus Van Sant, Boroczyk Walerian, şi Lars Von Trier. Când el nu este la faţa locului, putters Kier în jurul valorii de acasă sale din Los Angeles cu câinele său, Kimba, colectează artă modernă, direcţionează şi produce filme, atunci când cântă inspirat, şi nu atunci când este solicitat interviuri. Acum, că Red Alert 2 a fost lansat şi Revenge lui Yuri pe marginea de transport maritim, Udo poate adăuga un alt caracter la lista sa de raufacatori, care a interpretat, şi să fie mândri de ea, pentru că, după cum spune el, "ticălos este eroul! "

Link-uri conexe:
Site-ul oficial al Udo Kier
Kari Wuhrer
(Tanya)

Germană, cu un strop de Cherokee, Kari Wuhrer Samantha s-a nascut pe 28 aprilie 1967, în Brookfield, Connecticut. Ca un adolescent, ea a folosit pentru a se strecoare în Manhattan pe timp de noapte şi să cânte cu benzi. Kari studiat actoria la varsta de 13 ani, şi a condus la New York pentru a face runde de auditii. În 1983, Wuhrer convins mama ei să o ia pentru a agenţiei Talent Ford din Manhattan. Ea a fost semnat la faţa locului, şi reclame (pentru Clairol, printre altele), precum şi locul de muncă de modelare a urmat. În 1988, ea a fost angajat ca VJ (cu Adam Sandler), pentru spectacol MTV joc TV trivia "control de la distanţă". În rolurile între ei hotărând, Kari participat la Departamentul NYUs Drama si a studiat cu faimosul actrita / profesor Uta Hagen şi la Academia Regală de Artă Dramatică din Londra. Ei pauza in cariera cel mai mare venit atunci când ea a fost semnat pentru a juca Maggie Beckett pe seria de sci-fi, "Sliders" din 1997-2000. Wuhrer a fost semnat pentru un contract de Rick Rubin. Albumul ei de debut, "Shiny", produs unic de succes, "Exista o de droguri". Kari a apărut în aproape 50 de filme şi emisiuni TV, inclusiv "Anacoda", "Higher Learning", "The Crossing Guard", "Touch Me", şi "Beverly Hills, 90210". Ea locuieşte acum în Hollywood Hills, cu pisicile ei trei, Gato, Monkey, şi Houdini.

Athena Massey
(Locotenent Eva)

Nascut la 10 noiembrie 1971, in Orange, California, Athena Massey Marie a avut rolul ei primul film în film de acţiune Steven Seagal "Out for Justice", în 1991. Scena ei a fost iniţial mai mare, dar în cursul post-producţie, acesta a fost redus la mai puţin de două fotografii. Ea a făcut debutul cinematografic alaturi de Don "The Dragon" Wilson, în "Virtual Combat". Rolul solicitante fizic Athena lui adunat o mulţime de atenţie şi respect. Calificaţi în arte marţiale şi Krav-Maga, Athena efectuat cascadorii ei în film. Massey a demonstrat talentul comic in comedia hilar, "Nutty Professor", cu Eddie Murphy. Ea a avut, de asemenea, clienţilor încearcă apariţii pe premiat cu Emmy de televiziune prezinta "Seinfeld" si "The Larry Sanders Show". Athena este produce în prezent o carte de auto-intitulat de benzi desenate cu partenerul ei scris, Brooks Wachtel. "Athena: Warrior Eternal" este povestea de o zeita războinic care vine să prezinte cu zi Earth şi preia corpul unei femei muritor pentru a opri Ares, zeul razboiului, de la distrugerea planetei. Massey promovat cartea ei de benzi desenate la Convenţia Internaţională Comic Book 1999 a avut loc în San Diego. Ea a fost un prezentator la Academia anual de 32 de premii Magice Arte a avut loc la Teatrul Wilshire Ebel anul trecut. Atena a fost, de asemenea, printre un grup select de actori recomandate în "costum & Couture: Stele cea mai tare televiziune halate de" răspândirea de modă din august 2000 al revistei Emmy. În timp ce într-o auditie pentru Westwood Studios "Tiberian Sun, ea a fost aruncat ca Brink pilot GDI Kodiak. Joaca cu succes rolul, Atena a fost mai târziu aruncat ca Lt. Eva pentru Red Alert 2 şi Răzbunare lui Yuri. Ea acum locuieşte în Los Angeles ciclism, trapez zboară, Krav-Maga, kickboxing, şi meditaţie. Athena este, de asemenea, fluent în limba germană şi franceză.

Link-uri conexe:
Site-ul oficial al Athena Massey
Aleksandra Kaniak
(Locotenent Zofia)

Little este cunoscut despre acest actrita, care a jucat rolul de locotenent-Zofia surprinzator de bine. Deşi Aleksandra nu a jucat în numeroase filme, munca ei nu include filme precum "Iubire neconditionata" si "Jocuri Lethal" (atât de la Film de la Cannes Piata Goldbar de bestseller-uri Festivalului; "Iubirea neconditionata" a câştigat, de asemenea, Hamptons Festivalul Internaţional de Film de Aur Stea de mare de atribuire pentru direcţia de Arthur Egeli). Filmografia ei cuprinde alte "legat la ochi", "ochii privitorului", "Trei dintre Hearts", şi are aparitii notabile clienţilor în "Beverly Hills, 90210", "The Sentinel", şi "Pacific Blue".

Ray înţelepţilor
(Preşedintele Michael Dugan)

Acest actor Kennedy-esque a jucat în peste 80 de filme şi emisiuni TV de-a lungul anilor săi aproape treizeci de viaţă de carieră. Născut în 1947 la Akron, Ohio, Ray este cel mai bine cunoscut pentru rolul său de tată criminale Laura Palmer pe serie cultul lui David Lynch, "Twin Peaks" şi în încarnarea ei caracteristica, "Twin Peaks: Foc Walk With Me". Înţelept a facut debutul pe marele ecran ca om de stiinta care creează al lui Wes Craven "Swamp Thing" (1982). El a avut roluri de bun ca tatal lui Natty la "Journey of Natty Gann", "Robocop", ca un patriarh înfiorător în întuneric "Season of Fear", şi în sport drama "Cursa pentru Glory". După şederii sale în Twin Peaks, Înţelept demonstrat o fler pentru comedie ca politică de PR de spin doctor Chet MacGregor în Tim Robbins "," Bob Roberts ". În Ray 90 a fost ocupat, joacă un senator în "Rising Sun", tata bogat Kristy Swanson în comedia crimei "Chase", şi un oficial din şcoală "Pulbere". Unele dintre filmele sale mai recente se numără "Pennyweight", "evitare", "Boulevard Învierea", "Aproape Salinas", "Landspeed", şi "Închiderea Deal". Ray este de asemenea, programat pentru a efectua în 2002 de "Scream la Sound of Beep".

Nicholas Worth
(Premier Romanov)

Nascut pe 04 septembrie 1937, la St Louis, Missouri, Nicolae este un veteran de jocuri pe calculator interactive, variind de la Sierra Beast În termen de: O Gabriel Mister Knight în 1995, la Westwood Studios "Tiberian Sun: Firestorm (General Marzaq) în 1999, iar acum Red Alert 2 şi lui Yuri Revenge în 2000 şi 2001. Filmografia sa include, de asemenea, filme precum "Naked Gun", "Barb Wire", "Swamp Thing" (1982), "Weekend Dead", "Dangerous Cargo", "Sclavii de la Hollywood", şi apariţii TV, inclusiv al clienţilor "Star Trek: Voyager "," Dosarele X "," Sliders "," Knight Rider ", şi" Curtea de noapte ". Actorul a câştigat premiul Cel mai bun actor pentru filmul "Nu răspunde la telefon", la Festivalul International de Film 1980 catalan.

Barry Corbin
(General Carville)

Nascut ca Leonard Barrie Corbin la 16 octombrie 1940, în Lamesa, Texas, Barry a început cariera desfăşoară de la vârsta de şase, în spatele unui pian. Din acel moment, el a jucat în peste 100 de filme şi emisiuni TV. Dupa ce a studiat teatrul la Texas Tech University (unde a primit o şansă de a juca Prince în "Lacul lebedelor". In acest timp, Barry ţinut desfăşoară în diferite teatre regionale. Dar a fost 1979, când a primit pauză primul sau film, "Urban Cowboy ", astfel cum unchiul Bob, alaturi de cu John Travolta În cei patru ani care au urmat, Barry efectuate în roluri secundare, cum ar fi filmul lui Clint Eastwood." Orice Care Way You Can "şi" Man Honkytonk "," Se amestecă Crazy ", cu Gene Wilder şi Richard Pryor, "Omul care a iubit femeile", cu Burt Reynolds şi Kim Bassinger. Barry a jucat, de asemenea, Sheriff Fenton Washburn, în serialul de succes "Dallas". În 1983, Barry a jucat general Beringer în "War Games", aclamat critic. În 1990, Barry a semnat un contract de 7 ani pentru a juca Maurice Minnifield în "Expunerea de Nord" El a fost, de asemenea, nominalizat pentru un premiu Emmy în 1995 pentru acest rol. Prin anii 1990, Barry a jucat in 20-unele filme si emisiuni TV, inclusiv "Siringer", "Conagher", "Tata Ghost", "Judecata de Apoi: Ellie Nesler Story"., "Un Face to Kill For", şi multe altele Barry este, de asemenea, un actor de jocuri video, o realizare care nu mulţi actori pot fi mândru dacă. El a jucat in "preşedintelui filmul lui Steven Spielberg administraţie" (1996), software de acces de "Directiva Pandora" (1996), şi Westwood Studios "Represaliile Red Alert" (1998). Văzând că Barry are o carieră stabilit în joc de aplicare a legii de caractere, el este, de asemenea, turnat în "Red Alert 2" Ciudat, acest rol se potriveste una din glumele lui, "mi se pare a [moară pe ecran în] cu privire la fiecare al treilea film fac.".

Link-uri conexe:
Site-ul oficial al Barry Corbin
Larry Gelman
(Doctor Einstein)

Putini oameni stiu, dar Larry Gelman a stabilit un nume pentru el însuşi, cu său turneu one-man-show "Einstein: omul din spatele Genius". Larry sa născut pe 03 noiembrie 1930, în Brooklyn, New York. Înainte de a începe cariera in actorie, Larry a fost parte dintr-o societate de asigurare. Fiind un agent de vânzări, compania la trimis la o clasa de actorie, pentru a îmbunătăţi abilităţile sale în calitate. Având în plăcut în calitate atât de mult, el a decis sa ia mai mult de clasă. Nu după mult timp, Larry a aterizat un rol în piesa "Catch Me If You Can", care a fost fiind efectuate în West Hollywood, iar acest rol a dus la prima aparitie la televizor. Rolul a fost un reporter cu o linie în "Run Pentru Your Life", in care joaca Ben Gazzara, regizat de Nick Colasanto. Ulterior, Nick a declarat că Larry a fost reporterul singurul care a făcut ceea ce el i-a spus să facă, şi că el ar fi în alte părţi pentru Larry. Larry a inceput sa faca numeroase şi apariţii TV, inclusiv filme: "I Dream of Jeannie", "The Monkees", şi "Mary Tyler Moore Show", precum şi filme precum "Funny Girl", "Kid Frisco", şi "Mr. Saturday Night". În 1970, Larry a aterizat un rol reoccurring ca "Vinnie" unul dintre prietenii carte de joc pe The Odd Couple. "Imi place joc personaje neobişnuite", spune el. "Nu pot primi fată sau sarut cal, dar aveţi o mulţime de distracţie." Iar personajul Dr. Einstein se potriveste doar această poziţie.
Poţi să downloandezi filmul de aici:
http://www.google.ro/......http?/url
O zi bună , şi spor la răspunsuri. :)