| elenaai a întrebat:

Salut fani the vampire diaries! Ma puteti ajuta cu o nelamurire? Sunt foarte curioasa daca Damon chiar moare in episodul 21 din sezonul doi.

Răspuns Câştigător
| Froggy_6218 a răspuns:

Nu va mai axati pe faptul ca nu moare in carti pentru ca, dupa cum ati vazut, nu au mare legatura cu filmul!
Damon este muscat de Taylor dar nu cred ca moarebig grin cel mai sigur ii da elixirul pe care trebuiau sa i`l dea Elenei happy

7 răspunsuri:
| LauraMB a răspuns:

Nu o sa moara...intr-un fel sau altul va scapa va mai fi un sezon deci nu cred ca ar continua fara el...nu cred ca ar mai fi ceva serialul asta fara damon:X:X:X

| MindExplode a răspuns:

Nu are cum sa moara daca l-a muscau un varcolac inseamna ca se va face si el mai puternic ca Klaus.In orice caz nu are cum sa moara pentru ca e un personaj principar.happy

| Elena1994 a răspuns:

Eu nu cred ca moare.Jenna insa da...ea cred ca moare:dhappy

| Ioana_9973 a răspuns:

Hey, buna elena! Eu m-am uitat la absolut toate episoadele si crede-ma nu moare! Stai linistita! happy Imi dai fundita please... puppy dog eyes

| Static a răspuns:

Acum noi de unde sa stim? Dar nu cred ca moarte, si sigur nu moare! Ca e anuntat deja sezonul 3 in septembrie si el apare in el. Deeci va gasi probabil un leac. In trailer a aparut si vrajitoarea Emily, cred ca stie ea o vraja. Sunt sigura. Oricum probabil Damon va devni om dupa, sau habar n-am sad.

| bianca_4008 a răspuns:

Nu cred...pentru ca in carti nu a muritbig grin

| bianca_4008 a răspuns:

Nu cred...pentru ca in carti nu a murit...asa am auzit si eu.big grinbig grin