| spadacio a întrebat:

Salut fete si baieti happy
Caut urgent un film COMEDIE, dar sa fie calumea, sa razi cu lacrimi
mersi

7 răspunsuri:
| mistikk a răspuns:

Little man - razi calumea
How high -e penal laughing

| Annitu a răspuns:

American Pie. Vechi dar veşnic bun.

www.annitu.com

| mat31new a răspuns:

Incearca "Grown Ups"

| Aleexutza_4655 a răspuns:

Diseara este scary movie pe national tv la 22:15 sper ca am ajutat:*

| Kristina_3133 a răspuns:

Buna! Eu am vazut "Maestrul betiv ".si mi-a placut! A fost amuzant.E actiune-comedie! Vizionare placuta! kiss

| aranara a răspuns:

Grown Ups. Este un film super, am ras de nu am mai putut. xD

| alyss_1528 a răspuns:

Ia uitate aici si imi spui daca ti-a placut http://www.youtube.com/watch?v=N7Z0_jvwd7I&feature=related