| andry96 a întrebat:

Salut guys! happy ce faceti? ma ajutati si pe mine? deci, vreau sa stiu daca la palas mall din Iasi este cinema? s-a deschis? pentru ca vreau sa ma duc in Iasi si vream sa stiu program-ul cinema-ului, ce filme se difuzeaza si care e programul? exista pe net un site cu program-ul cinema-ului? multumesc

Răspuns Câştigător
| mada001 a răspuns:

Nu este cinema in Palas, ci doar la Iulius Mall tot din Iasi, programul il gasesti aici: http://www.cinemagia.ro/program-cinema/iasi/ :)

2 răspunsuri:
| alina17ilinca a răspuns:

Da, stiu ca este cinema si lucreaza sigur, dar din pacate nu stiu site-ul pe care poti gasi programul. Dar cred ca poti sa cauti pe google si sigur gasesti!

| Azazea a răspuns:

Este cinema la Palas insa nu s-a deschis inca, nu am vazut niciodata pe nimeni intrand si iesind de acolo, pe cand la Iulius mereu era coada laughing
deci presupun ca nu s-a deschis incabig grin
pe viitor cine stie big grin