| RazzyFUnik a întrebat:

Salut
Imi poate spune cineva de unde pot descarca serialul Trasnitii (toate sezoanele)? Am cautat, dar nu am gasit nimic complet si la o calitate buna.

Multumesc

4 răspunsuri:
| ioanahd1 a răspuns:

Http://trasnitii.primatv.ro/episoade/1#
uite aici le poti vedea online si sunt toate sunt toate sezoanele
fundita?;))

| crismany a răspuns:

Pasul 1:Descarca IE Downloader Pasul 2:Intra pe www.primatv.ro si cauta la trazniti dupa ce instalezi IE downlaod o sa it apara o casuta cu downlaod video la fiecare video pe care il vezi si il iei direct de pe sit de la ei :D bafta

| al3xutzu a răspuns:

Nu exista asa ceva...gandestete ca ei fac serialul de aproximativ 10 ani...si sunt de luni pana vineri! Tu gandesti cat de mult ti-ar lua sa il descarci pe tot?
PS: poti sa le vezi pe primatv toate

| Lagosse a răspuns:

Este un site vplay poate de acolo nu sunt sigura.big grin