| smile8dream a întrebat:

Salut..imi puteti spune si mie filme cu ingeri si demoni sau chiar seriale in genul serialului Supernatural?

Răspuns Câştigător
| dnk10 a răspuns:

Fallen e singurul serial care s-ar plia cerintelor tale "ingeri si demoni". In rest, ai putea sa incerci si serialele cu vampiri / vrajitori, la moda in ultima vreme, The Vampire Diaries, True Blood, The Secret Circle sau chiar Grimm.

4 răspunsuri:
| Flaviu_Lapusan_1997 a răspuns:

Fallen sigur o sa iti placa happy

| alloysia a răspuns:

Ar fi o metoda: intri pe cinemagia.ro si dai cautare dupa tag/etichete "inger" "ingeri" "demoni" "supranatural"

| Zuri10 a răspuns:

Deci vizioneaza Dominion!
E suuper tare!
Eu mor dupa el